Příští jednání Zastupitelstva města se koná v úterý 27. června v 15.30 v PDA v Josefově (program zde, online přenos zde).

Od 2. června 2017 je otevřen plavecký areál pro veřejnost. Ceník vstupného zde.

Přehled vytříděných složek komunálního odpadu za rok 2016

Typ: Tisková zpráva
Zdroj: EKO-KOM, a. s.

V příloze jsou vyhodnoceny společností EKO-KOM a.s. výsledky třídění ve městě Jaroměř za rok 2016, které jsou mimochodem velmi příznivé. Tímto bychom chtěli poděkovat všem občanům Jaroměře , kteří již třídí, protože to dělají výborně. Současně bychom chtěli vybídnout k třídění i občany, kteří tak ještě nečiní, protože to, že začnou-li s tříděním povede především ke zlepšení životního prostředí. Dalším pozitivním efektem je pokles zbytkového komunálního odpadu, který vede i k nižším nákladům za jeho likvidaci  a tudíž i nenavyšování místního poplatku za systém sběru.

Ing. Alena Kotlandová
Referentka odboru životního prostředí