22. ročník hudebního festivalu Brutal Assault se koná ve dnech 9.-12. srpna 2017.

Od 2. června 2017 je otevřen plavecký areál pro veřejnost. Ceník vstupného zde.

Od června 2017 nastávají změny v registraci vozidel

Stručná informace o novinkách na odboru dopravy a silničního hospodářství

Od 01.06.2017 nabývá účinnosti novela zák. č. 56/2001 Sb., která mimo jiné bude umožňovat provádět změny v registru vozidel na kterémkoliv úřadě a lidé již nebudou muset cestovat desítky nebo stovky kilometrů, aby na sebe zaregistrovali zakoupené vozidlo.

Další velkou změnou bude možnost dokončit převod vozidla v případě, že kupující nebo  prodávající nespolupracuje a nemá zájem provést změnu v registru vozidel. Jedná se o tzv. nucenou registraci vozidla, kdy úřad bude muset na základě oznámení např. prodávajícího vyzvat kupujícího, aby v předepsané lhůtě předložil doklady a vozidlo na sebe zaregistroval. V případě, že tak neučiní, bude převod proveden bez jeho přítomnosti a budou vydány nové doklady k vozidlu.

Občany bychom chtěli na základě těchto změn upozornit, že se mohou prodloužit čekací doby pro vyřízení jejich žádostí a na možnost objednat se přes internet na konkrétní čas.

Odbor dopravy a silničního hospodářství

Vytvořeno: 13. 3. 2017
Poslední aktualizace: 14. 3. 2017 03:18