22. ročník hudebního festivalu Brutal Assault se koná ve dnech 9.-12. srpna 2017.

Od 2. června 2017 je otevřen plavecký areál pro veřejnost. Ceník vstupného zde.

Výstavba veřejné kanalizace a výměna vodovodního řadu v ulici Na Klouzkově

Informace pro občany z této ulice.

Město Jaroměř plánuje provést v letošním roce výstavbu veřejné kanalizace a výměnu vodovodního řadu v ulici Na Klouzkově v Jaroměři. V rámci výstavby veřejné kanalizace se jedná o vybudování nové splaškové kanalizace včetně kanalizačních přípojek, a to až po hranice soukromých pozemků. V rámci výměny vodovodního řadu se jedná o výměnu stávající vodovodní sítě z důvodu nevyhovujícího technického stavu. V rámci výměny bude provedeno napojení stávajících i nových vodovodních přípojek.

Předpokládané zahájení prací bude počátkem měsíce května a plánované dokončení pak nejpozději do konce měsíce srpna 2017. Zhotovitelem celé akce bude společnost STAVOKA Hradec Králové, a.s., která zvítězila ve výběrovém řízení.

S ohledem na charakter ulice Na Klouzkově jsme si vědomi, že předmětné stavební práce značně zkomplikují provoz po této komunikaci. Příjezd k jednotlivým dotčeným rodinným domům bude řešen se zástupcem zhotovitele v závislosti na postupu stavebních prací.

Po dokončení výstavby kanalizace a výměny vodovodního potrubí bude v návaznosti provedena pokládka elektrických kabelů včetně kabelů veřejného osvětlení.

Zájmem všech zúčastněných je, aby tímto značným zásahem pro všechny obyvatele ulice Na Klouzkově, byly tyto nezbytně nutné práce provedeny v co nejkratším možném termínu s maximální možnou návazností. Tímto ovšem nevylučujeme případné možné komplikace, za které se předem omlouváme.

Ing. Jiří Mikulka
odbor majetku města