Oznámení občanům Jezbin a Semonic o důsledcích revize katastrálního operátu.

Svozový kalendář komunálního odpadu na rok 2019 najdete mezi dokumenty odboru životního prostředí.

Automatická závlaha zeleně na náměstí v Josefově

V těchno dnech se rozbíhají práce na realizaci výstavby automatické závlahy zeleně. V rámci této akce dojde k realizaci závlahového systému, automatiky pro závlahu, elektrického napojení, instalaci a synchronizaci čerpadel do studní, propojení vodovodních okruhů hlavních řadů a předně kompletní výměně povrchů na náměstí včetně osazení obrubníku a dlažeb. celý text

ostatní | 15. 6. 2017 | Autor: Ing. Iveta Šritrová