I. ustavující zasedání Zastupitelstva města se koná 1.11.2018 v 15.30 v PDA v Josefově (program zde).

Výsledky voleb do Zastupitelstva města Jaroměře najdete zde.

Svoz biomasy v roce 2018 bude prováděn v období od 26. března do 19. listopadu.

Informace Ministerstva vnitra ČR ke změnám ve vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů od 1.7.2018 najdete na úřední desce.

Tyršův most (u pošty) je od 4. dubna uzavřen pro pěší i dopravu z důvodu dlouhodobé opravy (více ve Zpravodaji č. 4)

Automatická závlaha zeleně na náměstí v Josefově

V těchno dnech se rozbíhají práce na realizaci výstavby automatické závlahy zeleně. V rámci této akce dojde k realizaci závlahového systému, automatiky pro závlahu, elektrického napojení, instalaci a synchronizaci čerpadel do studní, propojení vodovodních okruhů hlavních řadů a předně kompletní výměně povrchů na náměstí včetně osazení obrubníku a dlažeb. celý text

ostatní | 15. 6. 2017 | Autor: Petr Urban