Ve dnech 1.4.-2.5.2018 nebude svítit veřejné osvětlení v ul. Nádražní od parkoviště ČD po vlečku z důvodu výstavby dopravního terminálu a překládky kabelů.

Svoz biomasy v roce 2019 bude prováděn v období od 25. března do 11. listopadu.

Základní informace k volbám do Evropského parlamentu najdete na stránkách Ministerstva vnitra ČR.

Svozový kalendář komunálního odpadu na rok 2019 najdete mezi dokumenty odboru životního prostředí.

Pravidelná zkouška sirén - více informací

Automatická závlaha zeleně na náměstí v Josefově

V těchno dnech se rozbíhají práce na realizaci výstavby automatické závlahy zeleně. V rámci této akce dojde k realizaci závlahového systému, automatiky pro závlahu, elektrického napojení, instalaci a synchronizaci čerpadel do studní, propojení vodovodních okruhů hlavních řadů a předně kompletní výměně povrchů na náměstí včetně osazení obrubníku a dlažeb. celý text

ostatní | 15. 6. 2017 | Autor: Ing. Iveta Šritrová