Příští jednání Zastupitelstva města se koná v úterý 12. prosince v 15.30 v aule ZŠ Na Ostrově (program zde, online zde).

14. ročník fotbalového Jelichov Cupu ve sportovní hale ASVAJ 15.-17.12.2017 (podrobnosti zde).

Volba Prezidenta ČR (1. kolo) se koná ve dnech 12.-13. ledna 2018 (podrobnosti zde).

Přehled vytříděných složek komunálního odpadu za rok 2016

Typ: Tisková zpráva
Zdroj: EKO-KOM, a. s.

V příloze jsou vyhodnoceny společností EKO-KOM a.s. výsledky třídění ve městě Jaroměř za rok 2016, které jsou mimochodem velmi příznivé. Tímto bychom chtěli poděkovat všem občanům Jaroměře , kteří již třídí, protože to dělají výborně. Současně bychom chtěli vybídnout k třídění i občany, kteří tak ještě nečiní, protože to, že začnou-li s tříděním povede především ke zlepšení životního prostředí. Dalším pozitivním efektem je pokles zbytkového komunálního odpadu, který vede i k nižším nákladům za jeho likvidaci  a tudíž i nenavyšování místního poplatku za systém sběru.

Ing. Alena Kotlandová
Referentka odboru životního prostředí