Oznámení občanům Jezbin a Semonic o důsledcích revize katastrálního operátu.

Svozový kalendář komunálního odpadu na rok 2019 najdete mezi dokumenty odboru životního prostředí.

Dešťovka – dotační program pro vlastníky bytových a rodinných domů zaměřený na hospodaření s dešťovou vodou

Motivační program Ministerstva životního prostředí

Ilustrační fotoDne 27. dubna 2017 Ministerstvo životního prostředí spustilo nový dotační program Dešťovka, jehož cílem je motivovat občany k efektivnímu a udržitelnému hospodaření s vodou v domácnostech.

Vlastníkům a stavebníkům rodinných a bytových domů se tak otevírá nová příležitost pro čerpání dotací. Příjem žádostí začíná 29. května, rozdělovat se bude 100 milionů korun. Pořídit zahradní nádrže na dešťovou vodu v suchem postižených oblastech nebo systém na splachování záchodu využívající již jednou použitou vodu z umyvadla či pračky budou moci domácnosti s dotací až 50 procent.

Podrobnosti k dotačnímu programu viz

Vytvořeno: 28. 4. 2017
Poslední aktualizace: 1. 5. 2017 23:03