Informace Ministerstva vnitra ČR ke změnám ve vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů od 1.7.2018 najdete na úřední desce.

Informace k volbám do zastupitelstev obcí a Senátu Parlamentu ČR 2018 (5.-6.10., 12.-13.10.) najdete na úřední desce.

Sezóna v plaveckém areálu byla zahájena v sobotu 2.6. a potrvá do neděle 2.9.2018.

Svoz biomasy v roce 2018 bude prováděn v období od 26. března do 19. listopadu.

Tyršův most (u pošty) je od 4. dubna uzavřen pro pěší i dopravu z důvodu dlouhodobé opravy (více ve Zpravodaji č. 4)

11. června byl zcela uzavřen pro pěší i dopravu most v Průmyslové ulici ("Železňák"). Předpokládaný termín otevření - 27. září.

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

30.08.2018 - Pražské předměstí

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Jaroměř/Pražské Předměstí, které se bude konat:

Dne

Od

Do

30.08.2018

8:00

17:00

Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu http://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html, a to 20 dnů před uvedeným termínem.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.

Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.

S pozdravem ČEZ Distribuce, a. s.

Vytvořeno: 10. 8. 2018
Poslední aktualizace: 10. 8. 2018 10:42