Příští jednání Zastupitelstva města se koná ve středu 19. prosince v 15:30 ve velké zasedací místnosti MěÚ v Jaroměři (program zde).

Upozorňujeme občany, že v pondělí dne 31. prosince 2018 bude Městský úřad Jaroměř uzavřen.

Sběrný dvůr na jaroměřských Valech bude v období vánočních svátků uzavřen - více zde.

Svoz biomasy v roce 2018 byl ukončen 19. listopadu.

Oznámení o výpadcích v síti a překročení dovolené hladiny hluku

Informace a omluva spol. Cetin v souvislosti s opravou Tyršova mostu.

Společnost Česká Telekomunikační instruktora a.s. oznamuje všem zákazníkům napojených na pevnou telekomunikační síť v Jaroměři, že z důvodu nevyhnutelných prací na telekomunikační síti při rekonstrukci Tyršova mostu bude až do 01.06. 2018 postupně docházet až k desetihodinovým výpadkům v dotčených lokalitách. Firmy budou včas informováni o přesnější době výpadku. O největší trpělivost pak žádáme v nočních hodinách dne 31.05.2018 od půlnoci do 06:00 hodiny ranní, kde v lokalitě Tyršova mostu bude nutné pracovat i vzduchovým kompresorem pro záfuk optických kabelů a přes všechna opatření dojde k překročení dovolené hladiny hluku pro noční klid.
Vzhledem k tomu, že toto přepojení způsobí i značný výpadek mobilní sítě, není možné tyto hlučné práce udělat v denních hodinách. Ještě jednou se za způsobené těžkosti omlouváme.

Vytvořeno: 18. 5. 2018
Poslední aktualizace: 18. 5. 2018 10:54