Most v Průmyslové ulici ("Železňák") je od pondělí 3.9.2018 po opravě znovu otevřen.

Sezóna v plaveckém areálu byla ukončena v neděli 2.9.2018.

Informace Ministerstva vnitra ČR ke změnám ve vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů od 1.7.2018 najdete na úřední desce.

Informace k volbám do zastupitelstev obcí a Senátu Parlamentu ČR 2018 (5.-6.10., 12.-13.10.) najdete na úřední desce.

Svoz biomasy v roce 2018 bude prováděn v období od 26. března do 19. listopadu.

Tyršův most (u pošty) je od 4. dubna uzavřen pro pěší i dopravu z důvodu dlouhodobé opravy (více ve Zpravodaji č. 4)

Oznámení o výpadcích v síti a překročení dovolené hladiny hluku

Informace a omluva spol. Cetin v souvislosti s opravou Tyršova mostu.

Společnost Česká Telekomunikační instruktora a.s. oznamuje všem zákazníkům napojených na pevnou telekomunikační síť v Jaroměři, že z důvodu nevyhnutelných prací na telekomunikační síti při rekonstrukci Tyršova mostu bude až do 01.06. 2018 postupně docházet až k desetihodinovým výpadkům v dotčených lokalitách. Firmy budou včas informováni o přesnější době výpadku. O největší trpělivost pak žádáme v nočních hodinách dne 31.05.2018 od půlnoci do 06:00 hodiny ranní, kde v lokalitě Tyršova mostu bude nutné pracovat i vzduchovým kompresorem pro záfuk optických kabelů a přes všechna opatření dojde k překročení dovolené hladiny hluku pro noční klid.
Vzhledem k tomu, že toto přepojení způsobí i značný výpadek mobilní sítě, není možné tyto hlučné práce udělat v denních hodinách. Ještě jednou se za způsobené těžkosti omlouváme.

Vytvořeno: 18. 5. 2018
Poslední aktualizace: 18. 5. 2018 10:54