Tyršův most (u pošty) od 4. dubna uzavřen pro pěší i dopravu z důvodu dlouhodobé opravy (více ve Zpravodaji č. 4)

Setkání v trávě: sobota 9. června od 15 hod., Masarykovy sady, Jaroměř

Sezóna v plaveckém areálu bude zahájena v sobotu 2.6. a potrvá do neděle 2.9.2018.

Brutal Assault Festival: 8. - 11. 8. 2018, Josefov

18.8.2018 se uskuteční Prvorepublikový den v Jaroměřiinformace pro stánkaře.

Svoz biomasy v roce 2018 bude prováděn v období od 26. března do 19. listopadu.

ASVAJ (Areál sportovních a volnočasových aktivit) má nové stránky: www.asvaj.cz.

Prvorepublikový den v Jaroměři – informace pro stánkaře

Dne 18. 8. 2018 se uskuteční v Masarykových sadech Prvorepublikový den v Jaroměři. Hledáme především stánkaře s občerstvením v dobovém duchu, ale nebráníme se ani jiným stánkařům.

Přečtěte si „Výzvu“, vyplňte „Přihlášku“, přiložte fotografie a vše zašlete na mail zpravodaj@jaromer-josefov.cz nebo na adresu Město Jaroměř, Odbor školství kultury a tělovýchovy, nám. Československé armády 16, 551 01 Jaroměř.

Výzva

Přihláška