Příští jednání Zastupitelstva města se koná ve středu 19. prosince v 15:30 ve velké zasedací místnosti MěÚ v Jaroměři (program zde).

Upozorňujeme občany, že v pondělí dne 31. prosince 2018 bude Městský úřad Jaroměř uzavřen.

Sběrný dvůr na jaroměřských Valech bude v období vánočních svátků uzavřen - více zde.

Svoz biomasy v roce 2018 byl ukončen 19. listopadu.

Rekonstrukce ŽST Jaroměř - informace o plánovaném postupu stavby

Typ: Tisková zpráva
Dočasná omezení pro vstup do kolejiště.

V rámci rekonstrukce železniční stanice Jaroměř bude probíhat oprava zpevněných ploch pod přístřeškem u výpravní budovy. Východ z odbavovací haly, kde se nachází pokladny, ke kolejím bude omezen a na kratší dobu i uzavřen (předpokládaný termín uzavření od 26. 10. do 28. 10. 2018). V případě uzavření východu se budou moci cestující dostat k vlakům přístupem okolo výpravní budovy. Přístup k nástupišti a z nástupiště – cestující vyjdou z odbavovací haly na ulici Nádražní a odbočí na chodníku doprava směrem na Josefov a projdou okolo stojanů na kola k nástupištím.

Prosíme cestující, aby dbali pokynů stavby a nevstupovali do rozestavěných ploch. Informační tabule o uzavírce, omezení a trase přístupů budou viditelně vyvěšeny v prostorách ŽST. Jaroměř.

Za dočasná omezení se omlouváme.
Za zhotovitele stavby : Miloslav Otta, DiS., S U B T E R R A  a.s.

Vytvořeno: 24. 10. 2018
Poslední aktualizace: 24. 10. 2018 18:06