Oznámení občanům Jezbin a Semonic o důsledcích revize katastrálního operátu.

Svozový kalendář komunálního odpadu na rok 2019 najdete mezi dokumenty odboru životního prostředí.

Strategický plán rozvoje města - anketa

Vážení občané,

dovolte nám, abychom Vás požádali o pomoc při tvorbě nového strategického plánu města Jaroměř. Na stránkách www.jaromer.cityupgrade.cz naleznete anketu, vyplněním této ankety pomůžete vytvořit kvalitní strategický plán pro budoucí rozvoj města.

Co je to strategický plán a k čemu slouží?

Strategický plán je klíčovým dokumentem pro budoucí rozvoj města.  Vzniká v dialogu mezi veřejností, soukromou sférou a samosprávou, mezi občany, podnikateli, majiteli pozemků, odborníky a správou obce a státu. Strategický plán udává směr, jakým se bude obce do budoucna ubírat.

Právě vyplněním ankety, poskytnete zpracovateli informace o silných i slabých stránkách města. Podělte se o své nápady, podněty a postřehy, rozhodněte sami o tom, co Vaše město potřebuje!

Vyplněním ankety pomůžete ke zkvalitnění života ve městě.

Děkujeme.

Město Jaroměř