Oznámení občanům Jezbin a Semonic o důsledcích revize katastrálního operátu.

Svozový kalendář komunálního odpadu na rok 2019 najdete mezi dokumenty odboru životního prostředí.

Změny na odboru dopravy - úseku řidičských průkazů

S účinnosti od 1.7.2018 dochází ke změně na úseku vydávání řidičských průkazů (ŘP).

O vydání ŘP si budou moci řidiči požádat na kterémkoli obecním úřadu obce s rozšířenou působností v celé České republice.
K žádosti se již nebudou dokládat fotografie.

Dojde ke změně výše správních poplatků:

• při udělení řidičského oprávnění (ŘO), rozšíření ŘO nebo při změně údajů se bude nově platit částka 200,- Kč
  • při vydání ŘP do 5 pracovních dnů (blesk) bude poplatek 700,- Kč
  • při vydání mezinárodního řidičského průkazu se výše poplatku nemění a činí 50,- Kč

Pokud se nový ŘP vydává z důvodu konce jeho platnosti, je tato výměna i nadále zdarma.
Nově se již na ŘP nebude uvádět adresa trvalého bydliště.

Vytvořeno: 15. 3. 2018
Poslední aktualizace: 15. 3. 2018 10:44