Základní informace k volbám do Evropského parlamentu najdete na stránkách Ministerstva vnitra ČR.

Svozový kalendář komunálního odpadu na rok 2019 najdete mezi dokumenty odboru životního prostředí.

Pozor! Od 26.07.2018 změna tel. čísla pro hlášení poruch veřejného osvětlení - nyní 800 101 109 (více zde).

Sledujte úřední desku: město hledá nové pracovníky

Pravidelná zkouška sirén - více informací

Obsah

JAROMĚŘSKÁ PROST FAIN LIGA firem 2018 - finálové kolo

Typ: ostatní
V sobotu 24.2.2018 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ finálové kolo 12. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018. Jedná se o halovou fotbalovou ligu firem, která se hraje v Jaroměři již 12 let!

Logo Fainliga 2018Toto finálové kolo bylo ve znamení velmi napínavých a dramatických zápasů.  Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018  byla i letos rozdělena na 1. a 2. ligu, kde se týmy střetávaly dle předem připraveného herního klíče.

Ve skupině o umístění 2. ligy byla k vidění spousta vyrovnaných zápasů. Vítězství vybojoval možná trochu překvapivě, ale zaslouženě tým JUTA, který tak napravil dojem z předchozích nepříliš povedených turnajů a tento bodový počin ho vynesl nakonec na 8. místo celkového pořadí 2. ligy. Druhé místo ve skupině pak obsadil tým PROFIMARKET a potvrdil tak svou stoupající formu z posledních dvou turnajů. Třetí místo obsadil tým Kimberly Clark "B“, který si tak upevnil celkové šesté místo celkového pořadí. Čtvrté místo v této skupině obsadil tým Skaličan, kterému se dnešní turnaj příliš nepovedl. Na posledním místě ve skupině skončil tým Kamil Mach, kterému však i toto umístění stačilo na celkové sedmé místo.

Skupina o postup 2. ligy byla velmi vyrovnaná od začátku až do konce. Vítězství v této skupině nakonec vybojoval zaslouženě tým Karsit, který si tak ujistil celkové vítězství ve 2. lize s právem postupu do první. Druhé místo ve skupině obsadil tým AAA Palety. Na třetím místě ve skupině skončil tým HAUK, kterého dnešní bodový zisk vynesl na celkové 2. místo a zopakoval tím tak loňský výsledek. Čtvrté místo ve skupině obsadil tým VENEZIA, následovaný týmem E-Fyzio, kterému se dnešní turnaj po slibném začátku nepovedl.

Skupina o sestup z 1. ligy nabídla vcelku bezstarostnou podívanou a férové zápasy, které předváděly všechny týmy. Suverénním vítězem této skupiny se stal tým BISON TEAM, který může ještě teď litovat, že mu utekla účast ve fináové pětce opravdu o kousek. Druhé místo ve skupině a celkově sedmé obsadil tým MANN FILTER, který se prezentoval v tomto ročníku velmi dobrými výkony. Na třetím místě skončil tým Autoprofi&Matějovský, následovaný týmem Primátor, který dnes statečně bojoval ve 4 lidech, bez střídání a všechny zápasy prohrál opravdu jen velmi těsně. Na posledním místě ve skupině pak skončil tým STAVHAUS, kterému se toto finálové kolo nepovedlo.

Finálová skupina 1. ligy slibovala velmi dramatickou podívanou, a to především v boji o 3. místo. Skupinu vyhrál v minitabulce (3 týmy – 9 bodů), tým AGRO CS, který nakonec dokázal obsadit celkově 3. místo, a to pouze díky skóre v celkové tabulce. Druhé místo v této finálové skupině obsadil tým Kimberly Clark "A“, kterému uniklo celkové medailové umístění vinou zmíněného horšího skóre s týmem AGRO CS. Třetí místo ve skupině obsadil suverénní vítěz celkového pořadí tým PROST, který prohrál svůj první zápas až v posledním zápase celého turnaje v této skupině, právě s týmem AGRO CS. Čtvrté místo obsadil tým DD HAUS, který obsadil celkově 2. místo a jako nováček velmi mile překvapil. Poslední místo ve skupině obsadil tým PL Servis, kterému se tento turnaje nepovedl a nezískal tak ani bod.

12. ročník Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2018 je téměř minulostí. Zbývá již jen slavnostní zakončení spojené s předáním cen všem zúčastněným týmům a těšit se co přinese ročník příští.

Podrobné výsledky z tohoto finálového turnaje naleznete v příloze.