Aktuality:

Příští jednání Zastupitelstva města se koná ve středu 26. června v 15:30 ve velké zasedací místnosti MěÚ v Jaroměři.

Nepřetržitá výluka vlakového spojení ze stanice Jaroměř ve dnech 24.7. - 14.12.2019. Podrobnosti zde.

Svoz biomasy v roce 2019 bude prováděn v období od 25. března do 11. listopadu.

Svozový kalendář komunálního odpadu na rok 2019 najdete mezi dokumenty odboru životního prostředí.

Pozor! Od 26.07.2018 změna tel. čísla pro hlášení poruch veřejného osvětlení - nyní 800 101 109 (více zde).

Sledujte úřední desku: město hledá nové pracovníky

Pravidelná zkouška sirén - více informací

Obsah

JAROMĚŘSKÁ PROST FAIN LIGA firem 2019 – 2. kolo

Typ: ostatní

V neděli 20.1.2019 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ 2. kolo již 13. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2019.

Toto 1. kolo bylo ve znamení velmi napínavých, ale férových soubojů, které předváděly všechny týmy (firmy). Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2019 je i letos rozdělena na 1. a 2. ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

Skupina ,,A“ - 2 ligy byla opravdu velmi vyrovnaná a nutno říci, že se v ní neodehrál jediný zápas s jednoznačným výsledkem. Vítězství v této skupině obsadil tým Kamil Mach a dostal se tak zaslouženě do průběžného vedení pořadí 2. ligy. Druhé místo obsadil tým Jan Špatenka a syn, kterému utekl plný počet bodů opravdu o kousek, resp. Pár vteřin. Třetí místo pak obsadil tým PL Servis, pro který je tento bodový počin z tohoto kola určitě zklamáním. Poslední místo pak obsadil mladý tým SKALIČAN, který však určitě v žádném zápase výsledkově nepropadl a všechny svá utkání prohrál defacto rozdílem jediného gólu.
Skupinu ,,B“ - 2 ligy ovládl možná trochu překvapivě, ale zaslouženě tým TOMAS, který tak napravil minulý bezbodový turnaj a vrátil se tak do hry o nejlepší pořadí. Druhé místo ve skupině pak obsadil tým E-Fyzio, kterému se dnešní turnaj úplně herně nepovedl. Na třetím místě pak skončil tým JUTA, následovaný posledním v pořadí, a to týmem Kimberly Clark ,,B

Odpolední skupinu ,,C“ – 1 ligy nabídla souboj o průběžné vedení v první lize a souboj dvou zatím neporažených týmů, a to týmu PROST a týmu HAUK. Úspěšnější v tomto souboji byl nakonec obhájce prvenství PROST. Druhé místo tak připadlo týmu HAUK, který však ztrácí v celkovém pořadí pouze 3 body. Třetí místo ve skupině obsadil tým STAVHAUS, který se prezentoval opět velmi dobrými výkony. Na posledním místě ve skupině pak skončil tým Primátor.

Odpolední skupinu ,,D“ – 1 ligy ovládl tým DD HAUS a dal tak zapomenout na nepovedený minulý turnaj. Druhé místo v této skupině pak obsadil zásluhou lepšího skóre tým AGRO CS před týmem VENEZIA. Poslední místo v této skupině pak bral tým Kimberly Clark ,,A“, kterému se tento turnaj hrubě nevydařil a má jistě o čem přemýšlet.