Aktuality:

Příští jednání Zastupitelstva města se koná ve středu 23. září 2020 v 15:30 ve velké zasedací místnosti Městského úřadu.

Odbor dopravy bude v týdnu 12.-16.10.2020 uzavřen - stěhování do budovy nám. Československé armády 49.

Prodloužení splatnosti nájemného za užívání nebytových prostor ve vlastnictví města Jaroměře

Změna provozu sběrného dvora od 20.04.2020 - podrobnosti zde.

Aktuální informace ke Coronaviru najdete zde.

Svozový kalendář na rok 2020 k přečtení i ke stažení k dispozici zde.

Zkouška sirén - více informací

Sledujte úřední desku: město hledá nové pracovníky

Číslo pro hlášení poruch veřejného osvětlení - 800 101 109 (více zde).

Obsah

JAROMĚŘSKÁ PROST FAIN LIGA firem 2020 – 4. kolo

Typ: ostatní
V neděli 9.2.2020 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 4. kolo 14. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2020.

V neděli 9.2.2020 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 4. kolo 14. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2020.

Ranní skupinuFAIN LIGY nad 40 let“ vyhrál znovu tým „R a R Polák“, a udělal výrazný, ne-li rozhodující krok k celkovému vítězství. Druhé místo ve skupině pak obsadil opět tým „Galnek“, který však měl určitě vyšší ambice v tomto kole, a to minimálně v zápase s týmem R a R Polák, který se mu hrubě nepovedl a vysoko ho prohrál. Třetí místo ve skupině pak obsadil již ,,tadičně“ tým ,,Kimberly Clark“, který se v letošním ročníku FAIN LIGY hodně trápí. Poslední místo ve skupině pak zbylo na tým ,,Skaličan“, který se bohužel na tento turnaj z personálních důvodů nedostavil a všechny jeho zápasy tak byly kontumovány.

Polední skupina „2. Ligy“ přinesla opět vyrovnané a tuhé boje téměř v každém zápase. Poprvé od začátku letošního ročníku však měla jiného vítěze, než tým E-Fyzio. První místo ve skupině obsadil tým ,,VENEZIA“, který mírně stáhl náskok v celkovém pořadí na tým E-Fyzia, a to i přesto, že na vzájemný poslední zápas ve skupině musel bohužel odjet a tento zápas byl kontumován. Druhé místo ve skupině obsadil možná trochu překvapivě, ale zaslouženě tým ,,TOMAS“. Na třetím místě se umístil tým ,,Kamil Mach“, který neodehrál vůbec špatný turnaj v porovnání se svými dosavadními vystoupeními. Až na čtvrtém místě ve skupině pak skončil tým ,,E-Fyzio“, kterému se turnaj hrubě nepovedl a může děkovat týmu ,,VENEZIA“, že jejich vzájemný duel byl v jejich prospěch kontumován a to možná nakonec rozhodne i o celkovém vítězství v této druhé lize. Předposlední místo ve skupině pak zbylo na tým ,,JUTA“, který měl v tomto turnaji určitě vyšší bodové ambice. Skupinu pak uzavřel na posledním místě ,,tradičně“ tým ,,Primátor“, který však opět v žádném případě naplno nepropadl a některé své zápasy prohrál opravdu jen hodně těsně.

Odpolední skupina „1. ligy“ měla v tomto čtvrtém kole svého jasného lídra a tím byl tým ,,PROST“, který neztratil ani bod a napravil tak hodně nepovedený minulý turnaj. Druhé místo obsadil tým ,,Jan Špatenka a syn“, který se předvedl ve velmi dobrém světle. Na třetím místě, se stejným bodovým ziskem pak skončil mladý tým ,,PL Servis“, který je jedním z největších a nejpříjemnějších překvapení letošního ročníku. Až na čtvrté míst pak skončil tým ,,Mido Barbershop“, který v tomto kole doplatil na ,,personální“ situaci a hodně omluvenek v týmu. Až na předposledním místě pak dnes skončil tým ,,HAUK“, kterému se tento turnaj hrubě nepovedl a navíc si hodně zkomplikoval boj dokonce i o konečné 3. místo. Poslední ve skupině pak skončil tým ,,Kimberly Clark“, který však rozhodně nezklamal a dokázal hodně potrápit všechny své soupeře ve skupině.