Město Jaroměř

Vítejte na oficiálních stránkách města Jaroměř

Otevření Domu seniorů v Nové Pace

K 1. květnu 2020 se připravuje otevření nového zařízení pro seniory.

Vážení, od 1.5. otevíráme Dům Seniorů v obci Pecka u Nové Paky - bývalý Hotel Roubal. Rádi bychom vás požádali o spolupráci při kontaktování budoucích klientů. Jednalo by se o zveřejnění nabídky na vašich webových stránkách a na veřejné vývěsce či vyhlášení rozhlasem. Potřebujeme předběžnou zatim nezávaznou rezervaci do konce března a od května bychom zahájili provoz.

Ubytování klientů je ve 2 - lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Strava se podává 5 * denně. V objektu není výtah, proto je určen osobám samostatným. Klientům je k dispozici sauna, ping - pong, stolní a společenské hry. Možnost posezení na terase u kávy.

Zařízení není určené pro osoby:

• mladší 60 let
  • které trpí Alzheimerovou chorobou v takovém stádiu onemocnění, kdy vyžadují stálý dohled druhé osoby
  • jejichž zdravotní stav vyžaduje péči ve zdravotnickém zařízení
  • z důvodu akutní nemoci a nutností nepřetržité lékařské péče (např. podpora dýchání pomocí kyslíkového přístroje)
  • s psychickou poruchou, při níž mohou ohrozit sebe i druhé, jejichž chování znemožňuje soužití s kolektivem a jejich stav není ovlivnitelný léčbou
  • které svým onemocněním nebo chováním mohou výrazně narušovat a znemožňovat společné bydlení a klidné soužití
  • s chronickým duševním onemocněním, trpících závislostí na alkoholu a jiných omamných látkách a jejich chování znemožňuje soužití v kolektivu
  • kterým domov pro seniory není schopen naplnit jejich speciální požadavky s ohledem na personální, technické a věcné vybavení
  • které by svým umístěním v domově pro seniory řešily pouze rodinnou či bytovou situaci.

Kontakt:

Autor: Jiří David

Datum vložení: 9. 3. 2020 8:29
Datum poslední aktualizace: 9. 3. 2020 8:34
Autor: Vladimír Velecký

Městský úřad

TS Jaroměř

Kotlíkové dotace

Reklama

ČEZ - odstávky

odstávky

Sledujte informace z našeho webu. Využívejte mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Projekty IROP

Citi Goauto

personalistika

Co by Vás mohlo zajímat ?